Joker

O cukierni

Cukiernia Joker
Cukiernia Joker to firma rodzinna, która powstała w 1999 roku. Już na samym początku działalności, za cel obraliśmy sobie wytwarzanie przepysznych ciast o niezapomnianym smaku.

Cukiernia prowadzona jest przez małżonków Marię i Marka Buchowskich, którzy od początku jej powstania wspólnymi siłami dbają, aby nasze ciasta odznaczały się najwyższą jakością oraz troszczą się o dobre samopoczucie naszych cukierników i satysfakcję klientów.
Do produkcji naszych wyrobów używamy wyłącznie najwyższej jakości surowców oraz opieramy się na własnych, sprawdzonych recepturach. Posiadamy świetnie wyszkolony personel produkcyjny, a wyposażenie naszej cukierni, należy do najnowocześniejszych w Polsce.

Stawiamy zarówno na tradycję, jak i na innowacyjność, starając się przy tym czerpać co najlepsze ze starych i nowych metod wyrobu ciast. Łączymy doświadczenie z pasją, aby dostarczyć Państwu słodkości, których smak przekroczy Państwa oczekiwania.
Zamów ciasto
tel. (65) 546 77 25
kom. 691 477 912

Historia Cukierni

1999 – otwarcie małego zakładu produkcyjnego, zatrudniającego jedynie trzech pracowników.

2002 – zwiększenie zatrudnienia do 10 osób. Dostarczamy wyroby do 12 punktów sprzedaży.

2004 – firma otrzymuje dotację unijną, co pozwala na zakup nowoczesnego wyposażenia zakładu produkcyjnego, jak również nowych samochodów dostawczych. Jest to początek stałego i systematycznego rozwoju parku maszynowego firmy.

2005 – zwiększenie zatrudnienia do około 30 osób. Zakup wałkowarki automatycznej oraz linii Fritch'a do produkcji ciast francuskich i drożdżowych. Wprowadzenie masła jako powszechnego składnika ciast powoduje znaczący wzrost jakości ciasta drożdżowego.

2006 – zakup mroźni szokowej, zmywarek do koszy i blach oraz pieca wsadowego.

2007 – rozbudowa zakładu o dalsze 300 m2.

2008zwiększenie zatrudnienia do 40 pracowników. Wybudowanie dużej mroźni pozwala na skup owoców od lokalnych gospodarstw na okres zimowy. Dokupienie kolejnych samochodów dostawczych.

2009 – zmiana programu rachunkowego oraz wprowadzenie automatycznego systemu wagowego przy wydawaniu ciasta.

2011 – wprowadzenie nowoczesnego systemu zarządzania. Nowe pomysły i dekoracje. Zintensyfikowanie szkoleń pracowników. Współpraca z ekspertami w dziedzinie cukiernictwa. Mistrzowie polski przyjeżdżający do naszej cukierni na szkolenia.

Zakład Cukierniczy "JOKER" Sp. c. 1999 - 2020